MEB E-Okul VBS Nasıl Kullanılır

2.355 izlenme kanal resmi

ömer

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz
[contact-form-7 id="25" title="Bildirim"]
  7 sene önce yayınlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilk öğretim ve orta öğretim öğrencileri için hazırlamış olduğu ders bilgisi, devamsızlık durumu, ders durumu, not ortalaması, dersin not ortalaması, haftalık ders programı, kayıt bilgileri, nakil işlemleri ve okul duyurularını kolaylıkla e-0kul veli bilgilendirme sistemine giriş yaparak öğrenebilecekler.

MEB E-Okul VBS Nasıl Kullanılır

Android ve iOS cihazları için e-okul vbs ve meb e-okul sistemlerine giriş için mobil platformlarda öğrencilerin ve velilerin kolaylıkla kullanabileceği uygulama geliştirilmiş olup ücretsiz yayınlanmıştır. Öğrencilerimizin not durumlarını ve okuldaki tüm durumlarını bir veli olarak öğrenebileceğiniz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan uygulamalarıdır. E-okul veli bilgilendirme sistemine giriş pc’den, tabletten, android ve iOS cihazlardan nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde videoyu izleyerek öğrenebilir. Ayrıca indirmek içinse aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Önemli Not: Aşağıdaki linklere tıkladığınızda açılan sayfadan android ve iOS için uyumlu e-okul vbs ve MEB e-okul veli bilgiledirme sisteminin mobil platform desteğini ücretsiz ve Türkçe indirebilirsiniz

MEB E-OKUL indir

E-OKUL VBS indir

  Kategori: Uygulama inceleme
Daha fazla göster

Facebook Yorumları

Video hakkında yorumunuzu yazın